Το Γραφείο Διασύνδεσης διοργάνωσε, στην αίθουσα τηλεδιάσκεψης του Πολυτεχνείου Κρήτης, σεμινάριο με θέμα «Σύνταξη επιχειρηματικού σχεδίου». Βασικό στόχο του σεμιναρίου αποτέλεσε η επιμόρφωση των φοιτητών και αποφοίτων του Πολυτεχνείου Κρήτης στην κύρια ιδέα και στις βασικές ενότητες ενός απλού επιχειρηματικού σχεδίου. |
Την ημερίδα παρακολούθησαν 23 άτομα συνολικά. Στους τρεις πίνακες που ακολουθούν παρουσιάζονται οι συμμετοχές ανά (1) τμήμα, (2) φύλο και (3) ιδιότητα.
|
Στους συμμετέχοντες δόθηκε ερωτηματολόγιο αξιολόγησης από όπου προέκυψαν τα ακόλουθα αποτελέσματα:
|
Ακολουθούν φωτογραφίες από το σεμινάριο
|